Fikri Mülkiyet Hukuku

ÇALIŞMA ALANI

Şaşıoğlu Hukuk ve Danışmanlık olarak, Fikri Mülkiyete İlişkin Sözleşmelere bağlı olarak; telif hakkı ve marka hukukunda, birleşme ve devralma işlemleri ve fikri mülkiyet hakkına ilişkin sözleşmelerin hazırlanması ve düzenlenmesi olmak üzere, fikri ve sınai mülkiyet hakkına ilişkin çeşitli konularda hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca etkin kadromuz ile marka başvurularınızı yapmak ile birlikte Fikri Mülkiyete ilişkin çeşitli konularda Müvekkillerimize hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Fikri Mülkiyet Davaları bakımından ise; Müvekkillerimizi patent, marka ve telif hakkı ihlali davalarda, lisans sözleşmelerine ve ticari sırların ifşası gibi hukuki yardıma ihtiyaç duyduğu davalarda vekil sıfatıyla temsil etmekte ve dava takip işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Fikri ve Sınai Haklar Hukuku kapsamında danışmanlık faaliyetleri bakımından ise; tescil edilmiş markalar, patentler, faydalı modeller ve alan adları hakkında müvekkillerimize araştırma ve inceleme hizmetleri sunuyoruz. Bu bağlamda marka başvuruları hakkında ön rapor ve değerlendirmeler yapmakta ve Müvekkillerimize profesyonellik gerektiren bu gibi durumlarda detaylı bilgi sağlamaktayız. Şaşıoğlu Hukuk ve Danışmanlık olarak, Müvekkillerimize Fikri Ve Sınai Mülkiyet Hukuku kapsamında yaşanılan ihlal durumlarında uygulanacak en doğru ve pratik stratejileri ve potansiyel çözüm seçeneklerini sunmakta ve bu bağlamda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bize danışın!

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 1 iş günü içinde size geri döneceğiz. Ya da aceleniz varsa hemen bizi arayın.

Telefon
0242 504 18 74

info@sasioglu.av.tr Pzt – Cum 09:00-17:00