Tazminat Hukuku

ÇALIŞMA ALANI

Şaşıoğlu Hukuk ve Danışmanlık Ofisi olarak, haksız fiilden veya herhangi bir başka sebepten kaynaklı olarak meydana gelen tazminat anlaşmazlıklarınızı, Tazminat Hukuku çerçevesinde belirlemekte ve buna karşı etkin ve pratik çözüm yolları sunmaktayız. Tazminat kavramı kısaca;

  • Maddi tazminat
  • Manevi tazminat davası olarak ikiye ayrılmaktadır. Gündelik olaylar içerisinde Müvekkillerimizin en sık karşılaştığı hukuki problem türlerinden olan Tazminat Hukuku, Türk Borçlar Kanunu kapsamında yapılan sözleşmelerin taraflarca ihlal edilmesi, meydana gelen iş kazası sonrasında yaralanma ya da ölüm, meydana gelen trafik kazası sonrası yaralanma ya da ölüm, boşanma davası gibi şekillerde ortaya çıkmaktadır.

Şaşıoğlu Hukuk ve Danışmanlık olarak, tazminat hukuku kapsamında yaşadığınız olayların akabinde, Değerli Müvekkillerimizin tazminat haklarını da savunmak ve hesaplamalar yapmak suretiyle yaşamış olduğunuz maddi ve manevi kayıpların önüne geçmektir.

Bize danışın!

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 1 iş günü içinde size geri döneceğiz. Ya da aceleniz varsa hemen bizi arayın.

Telefon
0242 504 18 74

info@sasioglu.av.tr Pzt – Cum 09:00-17:00