İcra ve İflas Hukuku

ÇALIŞMA ALANI

Şaşıoğlu Hukuk ve Danışmanlık, Kıymetli Evrak Hukukunu ilgilendiren tüm konularda, Müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ticari hayatta uyuşmazlık bakımından sık şekilde karşımıza çıkan Kıymetli Evraklar Hukukunun içeriği; büyük ölçekli ticari şirketlerde ve küçük ölçekli ticari işletmelerde kıymetli evrakın düzenlenmesi, kullanılması ve uyuşmazlığı hakkında hukuki danışmalık yapmak ve ortaya çıkan hukuki uyuşmazlıklarda hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Şaşıoğlu Hukuk ve Danışmanlık olarak; Kambiyo senetleri (bono, çek, poliçe), fatura alacaklarının icra ve iflas yoluyla takibinin yapılmasını sağlamak, Türk Ticaret Kanunu ve Çek Kanunundan kaynaklanan tüm çek uyuşmazlıklarını (karşılıksız çek, çekin iptali, çek tahsili, çekin zayi olması vb.) çözüme kavuşturmak ve Müvekkillerimizi ticari hayatlarında sıkça kullandıkları kıymetli evraklar hususunda bilgilendirmek, bu sayede meydana gelen uyuşmazlıkları ve çıkabilecek muhtemel sorunların önüne geçebilmek için hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz.

Bize danışın!

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 1 iş günü içinde size geri döneceğiz. Ya da aceleniz varsa hemen bizi arayın.

Telefon
0242 504 18 74

info@sasioglu.av.tr Pzt – Cum 09:00-17:00