Hakkımızda

Şaşıoğlu Hukuk & Danışmanlık hakkında
Şaşıoğlu Hukuk ve Danışmanlık

Hakkımızda

Şaşıoğlu Hukuk & Danışmanlık, Av. Emin Şaşıoğlu ve Av. Fatih Şaşıoğlu tarafından kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Antalya’da faaliyet göstermektedir. Modern, gelişime açık ve yenilikçi bakış açımızla; hukukun tüm alanlarına farklı perspektiflerden bakıp, sorunlarınıza en kapsamlı çözümleri aramaktayız.

Uzman kadrosu ve uzun yıllara dayanan tecrübesiyle yerli ve yabancı şirketlere, yatırımcılara, girişimcilere; Hukuki Danışmanlık, Şirketler ve Ticaret Hukuku, Kira Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Ceza Hukuku, Taşıma Hukuku başta olmak üzere hukukun tüm alanlarında hukuki danışmanlık, sözleşmelerin hazırlanması, dava ve soruşturma süreçlerinin takibi gibi faaliyetler ile etkin avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

Müvekkillerimizin talepleri doğrultusunda, özenle takip ettiğimiz dosyalarınızdaki gelişmeleri raporlama yöntemi ile birlikte tarafınız düzenli olarak bilgilendirilmektedir.

Şaşıoğlu Hukuk & Danışmanlık olarak hukukun her alanında bilimsel görüşler tartışılmakta ve sonrasında uzman avukat kadromuz ile bilimsel görüşler ışığında davalarınız yürütülmektedir. Müvekkillerimize yaşadıkları her türlü hukuki sorunda yol göstermekte ve yaşanan uyuşmazlıklarınıza üst düzey empatiyle yaklaşıp, sorunlarınızı kapsamlı şekilde benimsemekteyiz. Uzman kadromuz ile güncel mevzuat değişikliklerini derinlemesine araştırıp, sizlere yardım edebilecek her türlü yeniliği yakından takip etmekteyiz.

Şaşıoğlu Hukuk & Danışmanlık, kurulduğu günden bu yana müvekkillerinin yaşamış olduğu hukuki uyuşmazlıklara pratik, titiz ve sonuç odaklı bir anlayış ile yaklaşmaktadır. Hukuk büromuz, Müvekkilleriyle kurmuş olduğu güçlü ilişkileri, profesyonel yönetimi ve erişim kolaylığının yanı sıra hukuk sektöründe gelişen teknolojiyi etkin kullanımı ile de alanında öncülük etmektedir.

Bir uzmana danışmak mı istiyorsunuz?

Hemen Arayın : 0242 504 18 74 64

info@sasioglu.av.tr
·   Pzt – Cum 09:00-17:00